Cięcie laserowe, wycinanie kształtów, liter

lut 16, 2011    Dział: Laminaty

Cięcie laserowe - Grawerowanie Laserowe Ełk

Cięcie laserowe

Charakteryzuje się dużą precyzją, powtarzalnością kształtów oraz eliminuje konieczność dodatkowej obróbki użytego materiału. Do wycinania laserowego świetnie nadaje się drewno, papier, guma, tworzywa sztuczne.

Technologia cięcia laserem co2 pozwala na wykonywanie nawet najmniejszych detali z dokładnością 0,001mm, zapewniając 100 procentową powtarzalność wycinanych elementów. Laser przez swoją niezwykłą precyzję pracy sprawia że krawędzie elementów wyciętych np. z pleksi są gładkie i błyszczące. Dzięki temu możemy wycinać litery, znaki graficzne i inne elementy o dowolnym kształcie.

W reklamie najczęściej stosuje się plexi czyli polimetakrylan metylu, występujący w różnych grubościach oraz wielu kolorach.

Jest to materiał charakteryzujący się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne i na promienie UV, dobrymi właściwościami optycznymi. Litery i inne formy wycięte z plexi posiadają idealnie gładkie boki, nie wymagają polerowania, ich wielkości mogą być różne.

Cięcie laserowe - Grawerowanie Laserowe Ełk Cięcie laserowe - Grawerowanie Laserowe Ełk Cięcie laserowe - Grawerowanie Laserowe Ełk